درباره ما

با سلام و احترام

شرکت آترینا در سال 1390 با هدف پیشبرد آگاهی و سلامت جامعه و بهبود خدمات ارائه شده در این زمینه تاسیس گردید و امروزه توانسته با ایجاد ارتباط همکاری با پزشکانی توانا و خبره با تخصص های مختلف در سراسر کشور دست یابد تا خدماتی با بالاترین کیفیت را با ارائه تخفیف های مناسب و تسهیلات سازمانی در این مجموعه به اعضای خود ارائه نماید. برخی از این خدمات عبارتند از: خدمات زیبایی، پوست و مو ، لیزر، جراحی های درمانی مختلف (از جمله ارتوپدی، گوارشی و…)َ، خدمات دندانپزشکی، چشم پزشکی، روانپزشکی و مشاوره. این خدمات همچنان در حال گسترش بوده و خدمات جدیدی که به طور مرتب به مجموعه اضافه می شود، از طریق سایت به اطلاع اعضا می رسد.

خدمات تسهیلات درمان برای سازمان ها

چشم انداز مأموریت شرکت

شرکت آترینا در راستای سیاست اقتصادی کشور ، مشتری مداری و کمک به کسب و کار و ارتقاءِ خدمات نوین مالی با همکاری شرکت ارزش آفرین اطلس (وابسته به بانک ملت)، اقدام به ایجاد نوع خاص از کارتهای هوشمند اعتباری به نام ارزش کارت آترینا برای کارکنان ، کارمندان  سازمان ها ، نهادها ، ارگان ها ، موسسات و کلیه دستگاه های دولتی و خصوصی و تمام دارندگان این کارت امکان خرید بدون پرداخت وجه یا درصدی از وجه را فراهم نموده است.

معرفی محصول

کارت خرید اعتباری ارزش کارت آترینا یک ابزار اعتباری است که براساس مدل های جهانی کارت اعتباری، بومی سازی نسبت به محدودیت های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی ایران بصورت ایجاد تسهیلات خرید اقساطی بدون نیاز به ضامن، ارائه چک یا هرگونه وثیقه باعث افزایش قدرت خرید و سطح رفاه می گردد.